Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Spišský Štvrtok

 

Vážení priatelia, obyvatelia obce i návštevníci.

 

Srdečne Vás vítam na nových stránkach našej obce - obce Spišský Štvrtok.

Cieľom týchto stránok je informovať Vás o živote v obci, o jej histórii, súčasnosti, ale aj o plánoch do budúcnosti. Pre obyvateľov obce Spišský Štvrtok budú tieto stránky slúžiť ako informačné médium o aktuálnom dianí v obci.

Nájdete tu kontakty na pracovníkov obecného úradu a členov obecného zastupiteľstva, na ktorých sa môžete obracať so svojimi problémami, pripomienkami a návrhmi. Taktiež tu nájdete zverejňovanie objednávok, zmlúv, faktúr a profil verejného obstarávateľa.

Stránky budú slúžiť aj podnikateľským subjektom našej obce, budú informovať o ich podnikateľských aktivitách a tým pomáhať obyvateľom aj návštevníkom lepšie sa zorientovať v ponúkaných službách, v ponukách reštaurácií, relaxu, športového vyžitia aj kultúrnych akcií.

Novinkou je sprístupnenie informácií prostredníctvom modulu seniori, ktorým sa umožní jednoduchší prístup k aktuálnemu dianiu v obci.

Verím, že tieto stránky prispejú k lepšej propagácii našej obce a k skultúrneniu, oživeniu a zlepšeniu života v našej obci.

Ing. Ján Greš, starosta obce

Aktuálne informácie

29.01.2016

Zápisnica z rokovania obecného zastupiteľstva zo dňa 25.01.2016

Stiahnuť Zápisnice z rokovaní

28.01.2016 - 31.03.2016

Požiare komínov spojené s vykurovacou sezónou.

Detail Úradná tabuľa

26.01.2016 - 01.03.2016

Vyhlásenie voľby hlavného kontrolóra

Detail Úradná tabuľa

14.12.2015

Informácia pre voliča - voľby NR SR 2016

Stiahnuť Voľby